Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Івано-Франківськ
  3. Реставрація Рогатин

Реставрація ванн Рогатин | Вигідна ціна!

У своїй роботі під час реставрації ванн Рогатин ми орієнтується на застосування новітніх технологічних прийомів, використання ультрасучасних полімерів, і дотримання міжнародних стандартів екологічної безпеки. Високий клас виконаних ремонтних робіт у ванній кімнаті - це наше кредо, яке безпосередньо впливає на імідж компанії. Очевидно, саме з цієї причини послуги майстрів «Строй-Дизайну» наші клієнти рекомендують своїм знайомим і близьким. Це черговий раз підтверджує найвищий професіоналізм і відповідальність перед клієнтами всієї нашої команди. Звернутися до нас можна за допомогою у проведенні, як складного або нестандартного капітального ремонту ванної кімнати, так і для виконання бюджетних ремонтно-відновлювальних робіт на об'єкті. Наші майстри впораються з будь поставленим завданням..

 

Послуга рестарврації ванн в м. Рогатин та районні Реставрація ванн Рогатин
Телефони:
  +38 098 444 00 98
  +38 066 444 00 66
  +38 093 444 00 93
Робочий час:
Приймаєм замовлення
з 8:00 до 22:00

Працюєм без вихідних!

По всім питанням щодо цін звертатись за вказаними номерами телефонів.

Ми пропонуємо Вам швидке, надійне та якісне вирішення цієї проблеми !

Вельми поширена ситуація в Рогатині, коли ремонт у ванній кімнаті починається без продуманого заздалегідь розташування ванни, і з часом винести її уже неможливо. Тому, зовсім не дивно, що згодом, у процесі виконання ремонтних робіт у ванній кімнаті, регулярно виникають різноманітні труднощі, через які кошторис витрат на ремонт постійно зростає, що істотно гальмує виконання всіх етапів.

При необхідності рідкий акрил в невеликих кількостях може бути видалений крізь слив. Товщина відновленого шару може досягати 6 мм, при цьому будуть заповнені всі тріщини і відколи. Після просушування акрилу протягом 3-4 діб ванна готова до експлуатації. Дуже важливо при цьому не допускати в процесі просихання попадання вологи і пилюки.

 

- Реставрація в місті Івано-Франківськ

 

- Реставрація Франківськ

 

реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації

Ціна відновлення старої ванни в домашніх умовах буде в рази меншою ніж покупка нового санвузла. Вартість нової чавунної ( чугунної)  ванни від 8000 тисяч до 21000 тисячі гривень це залежить від якості, розміру та виробника, металевої ( або стальної чи бляшаної) від 1800 тис грн до 6000, акрилової до 7000 тисяч, але ще потрібно враховувати супутній ремонт, а це демонтаж старого агрегату, зняття сантехнічної обв’язки ( злив, перелив), розбиття обмурування навколо ( якщо воно є), аж потім встановлення нової ванни. Це все підходить для людини яка планує робити капітальний ремонт и то не завжди. Тому краще замовляйте реставрацію ванни в домашніх умовах по технології наливна ванна, рідким акрилом. Рідкий акрил забезпечити ванній ванні дивовижний первозданний вигляд, чітко повторить контур і ваша ванна засяє як нова. Можливе відновлення чавунної, металевої та  акрилової ванни. Підготуватись до таких ремонтних робіт дуже просто. Зателефонуй те нам, визначте дату та годину проведення ремонту, виконайте всі підготовчі роботи про які Вас поінформує наш оператор і все. Якщо Ви вагаєтесь реставрувати ванну чи ні, то можете почитати відгуки  наших замовників на нашому сайті, а також переглянути відео про ремонт ванни. Наша компанія проводить реставрацію ванн не тільки в Рогатині, але і по всьому Рогатинському районі. Замовляйте послугу реставрація ванни Рогатин в нас і будете задоволені нашою роботою.  Доречі на проведені роботи надаємо гарантію терміном на 5 років !

(2020-02-26) Реставрація ванн Івано-Франківськ
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію