Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Івано-Франківськ
  3. Реставрація Рожнятів

Реставрація ванн Рожнятів | Вигідна ціна!

Для виконання реставрації ванн Рожнятів «під ключ» наші майстри вибирають тільки висококласні імпортні та вітчизняні акрили і компоненти, суміші та комплектуючі, сантехнічне обладнання, які повністю відповідають сучасним будівельним технологічним нормам і екологічно безпечні при повсякденному використанні. Все, пропоновані нашим клієнтам матеріали, купуються у надійних, солідних постачальників, які представляють на вітчизняному будівельному ринку торгові марки провідних світових виробників будматеріалів і сантехнічного устаткування. Якщо Ви хочете бачити у себе в квартирі естетично оформлену, комфортабельну і відновлену ванну кімнату, обов'язково звертайтеся до нас. Ми знаємо, як реалізувати Ваші бажання, і з задоволенням допоможемо Вам!

 

Послуга рестарврації ванн в м. Рожнятів та районні Реставрація ванн Рожнятів
Телефони:
  +38 098 444 00 98
  +38 066 444 00 66
  +38 093 444 00 93
Робочий час:
Приймаєм замовлення
з 8:00 до 22:00

Працюєм без вихідних!

По всім питанням щодо цін звертатись за вказаними номерами телефонів.

Ми пропонуємо Вам швидке, надійне та якісне вирішення цієї проблеми !

Це може бути реставрація, вироблена шляхом нанесення шару рідкого акрилу, або установка в ремонтовану ванну, спеціального акрилового вкладиша (ванна у ванну). Технологія емалювання ванн вже не так актуальна, тому і менш затребувана. Переваги виконання подібних процедур очевидні. По-перше, це набагато дешевше, ніж придбання нового продукту. По-друге, така ванна особливо надійна і довговічна, тому що вона має міцну металеву або чавунну основу. По-третє, відреставровані ванні володіють шикарним вишуканим виглядом, а також екологічні і мають хороші споживчі характеристики (низька теплопровідність, гарна шумоізоляція і т.п.).

В в узгоджений з Вами час, на об'єкт під'їдуть наші майстри. Безпосередньо на місці вони нададуть усі необхідні консультації, запропонують оптимальні варіанти дизайнерських інтер'єрних рішень, перелік відповідних будматеріалів та необхідного сантехнічного обладнання. Також вони назвуть точну суму витрат робіт, та орієнтовні терміни її виконання.

 

- Реставрація в місті Івано-Франківськ

 

- Реставрація Франківськ

 

реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації

Ціна відновлення старої ванни в домашніх умовах буде в рази меншою ніж покупка нового санвузла. Вартість нової чавунної ( чугунної)  ванни від 8000 тисяч до 21000 тисячі гривень це залежить від якості, розміру та виробника, металевої ( або стальної чи бляшаної) від 1800 тис грн до 6000, акрилової до 7000 тисяч, але ще потрібно враховувати супутній ремонт, а це демонтаж старого агрегату, зняття сантехнічної обв’язки ( злив, перелив), розбиття обмурування навколо ( якщо воно є), аж потім встановлення нової ванни. Це все підходить для людини яка планує робити капітальний ремонт и то не завжди. Тому краще замовляйте реставрацію ванни в домашніх умовах по технології наливна ванна, рідким акрилом. Рідкий акрил забезпечити ванній ванні дивовижний первозданний вигляд, чітко повторить контур і ваша ванна засяє як нова. Можливе відновлення чавунної, металевої та  акрилової ванни. Підготуватись до таких ремонтних робіт дуже просто. Зателефонуй те нам, визначте дату та годину проведення ремонту, виконайте всі підготовчі роботи про які Вас поінформує наш оператор і все. Якщо Ви вагаєтесь реставрувати ванну чи ні, то можете почитати відгуки  наших замовників на нашому сайті, а також переглянути відео про ремонт ванни. Наша компанія проводить реставрацію ванн не тільки в Рожнятіві, але і по всьому Рожнятівському районі. Замовляйте послугу реставрація ванни Рожнятів в нас і будете задоволені нашою роботою.  Доречі на проведені роботи надаємо гарантію терміном на 5 років !

(2020-02-26) Реставрація ванн Івано-Франківськ
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію