Профессиональная реставрация ваннул.Руська 8, м.Тернополь, Украина+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокрил

 1. Реставрация ванн
 2. Ремонт ванн
 3. Ремонт рідким акрилом

Ремонт ванни рідким акрилом

Особливості реставрації Ремонт ванн Ремонт ванн Ремонт ванн якісна реставрація ванн

Сьогодні ремонт ванни рідким акрилом є чудовим варіантом для швидкого оновлення застарілої ванни. За допомогою сучасного та якісного реставраційного матеріалу можна повністю відновити застарілу поверхню та  значно заощадити кошти. У порівнянні з купівлею нової ванни ціна на проведення реставрації є більш ніж доступною, а кінцевий результат більш ніж відмінним.

 

Ремонт ванни рідким акрилом

Ремонт ванни рідким акрилом проводиться за допомогою спеціалізованих матеріалів. Одним з найпопулярніших матеріалів для відновлення поверхні методом «наливна ванна» є Keramokrill (Keramokrill). Даний матеріал є надзвичайно простим в застосуванні, не має неприємного запаху та бульбашок під час нанесення. Щільний та екологічно безпечний рідкий акрил є екологічно безпечним та фінансово доступним вибором. Не меншим попитом користується Стакріл (Keramokrill). Стакріл – це один з найпопулярніших реставраційних матеріалів для швидкого відновлення ідеально гладкої та білосніжної поверхні ванни. Завдяки своїй новітній технології, Стакрил не тільки легко ліквідує навіть великі механічні пошкодження, але й швидко висихає.

1

Реставрація ванни методом "Наливна ванна"

Ефект нової ванни. Станом на 2016 рік - це найкращий тип реставрації.  На відновлення однієї ванни йде достатня кількість матеріалу щоб забезпечити товщину покриття до 5 мм.

1400-1600грн.
5 років
16-48 годин
Більш детальніше
2

Реставрація ванни методом "Емалювання"

Емалювання ванни це практичний і недорогий спосіб реставрації покриття.

Вашій ванні можна надати будь-який колір.

800-1200грн.
1 рік
36 годин
Більш детальніше
3

Реставрація ванни методом "Акрилового вкладиша"

Полімерний матеріал який використовується для ванни вкладиша акріл - дуже міцний, екологічно безпечний і ударостійкий.

Уточнюйте
5 років
24 години
Більш детальніше
4

Реставрація умивальника, піддона та джакузі

Новинка. Тепер стало можливо реставрувати умивальники, душові піддони та джакузі будь яких форм і розмірів. Ціна реставрації джакузі, душового бокса та піддона обговорюється індивідуально.

500 -800 грн.
5 років
24 години
Більш детальніше
5

Ремкомплекти для заробки сколів та тріщин ванн:

Ремкоплект для акрилових ванн ремкоплект для чавунних ванн

250-300грн.
5 років
16-48 годин
Більш детальніше
6

Послуга колорування наливного акрилу:

Для зміни кольору наливного акрилу у нас можна додатково замовити різнокольорові барвники. При бажанні Ви можете змінити колір своєї ванни на будь-який віддтінок таких кольорів як: синій, зелений, червоний, жовтий.

150грн.
--

 

УВАГА! Новий акрил... Запитуйте у своїх майстрів новий акрил - КерамоКрілл:

 

Наша команда:
Директор центру реставрації Менеджер Технолог Майстер реставрації
Відгуки про нас:
Михайло
Михайло (Тернопіль)

Сьогодні провели оновлення нашої старенької ванни рідким акрилом. Результат дуже сподобався. Ванна виглядає, як щойно з магазину. Обрали акрил Екстра Лайт. Дуже задоволені. Матеріал швидко та рівномірно розповсюдився по поверхні без бульбашок та ліквідував всі подряпини. Вже через день ми купалися в новій ванні. По коштах вийшло дуже дешево, а візуально зовсім не різниться від нової ванни. Купували все в компанії Професійна реставрація ванн. Дякую за гарні консультації та оперативність. Рекомендую.

Марина
Марина (Хмельницький)

Дякуємо за чудовий ремонт ванни рідким акрилом. Замовляли в компанії Професійна реставрація ванн. Хлопці порадили акрил Екстра Лайт та швидко проведи реставрацію. Не було жодного запаху, акрил швидко оновив нашу стару ванну і тепер вона виглядає, як нова. Дякую за якісну роботу та не дорогі ціни.

Тарсас
Тарас (Івано-Франківськ)

Замовив реставрацію ванни з цього сайту. Хлопці працюють серйозно мають місцевого майстра в Франківську. Роботу зробив добре , не поспішаючи та акуратно. Я задоволений. Дякую.

Соломія
Соломія Юріївна (Тернопіль)

Моїй ванній 25 років. Ми з чоловіком квартиру з нею отримували. Час зробив свою справу тай напевно я трохи допомогла бо мила ванну не тим чим можна. Замовила реставрацію ванни рідким акрилом. Приїхали зробили,поки що претензій не маю. Гарантію дали п'ять років хочеться вірити, що прослужить.

» Читати усі відгуки

Залиши свій відгук:

 

-

Коли замовляти реставрацію?

Замовити або викликати майстра для виконання робіт Ви можете в будь-який зручний для вас час за 1-2 дні до призначеної дати.

- Читати більше


Як відбувається реставрація?

На наступний день, після того, як ви звернулися в компанію, в призначений час до вас приходить майстер, і починає проводити підготовчі роботи. Робота проводиться без демонтажу самої ванни і плитки і займає 3-4 години.

- Читати більше


Які є види ванн?

Якщо поділяти ванни на види, то в першу чергу потрібно згадати про матеріал: бувають такі види ванн як чавунні, сталеві і акрилові.

- Читати більше

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Keramokrill» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Keramokrill Plaststak / Fiberglass
Загальна оцінка 10 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня

-Інформація про акрил Keramokrill

 

Фото наших задоволених клієнтів:

 

Реставрація ванн - Задоволенні клієнти

 

 

Ремонт ванни своїми руками

Keramokrill (Keramokrill) є спеціально розробленим для реставрації та ремонту акрилових поверхонь методом «наливна ванна» та чудово підходить для домашньої реставрації.

- Читати про ремонт своїми руками

 Емаль виготовляється з таких компонентів, як «Byk Chemie» (Німеччина), а також  «Du Pont» (США). Завдяки своїй особливій технології  реставраційний акрил Keramokrill володіє рядом переваг у порівнянні з іншими ремонтними матеріалами. Саме Keramokrill надає поверхні 3-D Ефект, ідеальну глянцеву поверхню, а також бездоганно білий колір. Крім того, матеріал має високі антибактеріальні властивості, зносостійкість, відсутність запаху та над швидке висихання. Вже через добу після нанесення матеріалу ванною можна користуватися. Відмінний після реставраційний результат для акрилових поверхонь підтверджують відгуки від користувачів зі всього світу.

 

Ремонт ванни - фото

Сьогодні на ринку пропонується безліч різноманітних матеріалів для швидкої реставрації ванн. Оновлена ванна виглядає, як нова, тому попит на такий фінансово вигідний варіант ремонту з кожним днем тільки зростає. Для того, щоб нова емаль відповідала всім стандартам якості необхідно обирати тільки сертифіковані реставраційні матеріали. Крім того, варто перевіряти термін придатності кожного акрилу, адже від «свіжості» емалі залежить збереження всіх її функціональних особливостей. Область застосування кожної емалі є акрилова поверхня. Свіжа та оригінальна емаль має не тільки рівномірно та щільно розповсюджуватися по всій ванні, але й не мати жодної бульбашки.

Замовити та купити оригінальну акрилову емаль від провідних виробників Ви можете у компанії Професійна реставрація ванн акрилом просто зараз. Ми допоможемо обрати правильну ємкість для реставрації в залежності від Вашої ванни, а також порадимо, як саме слід розпочинати самостійний  реставраційний процес. Ремонт ванни своїми руками – це просто разом з компанією «Професійна реставрація ванн».
 

 

Найбільше про нас знають в таких регіонах як:

 

Івано-Франківськ:

Болехів, Бурштин, Калуш, Коломия, Яремче, Галич, Городенка, Косів, Рогатин, Снятин, Тисмениця, Тлумач

Тернопіль:

Бережани , Кременець, Чортків, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Зборів, Копичинці, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Шумськ

Хмельницький:

Кам'янець-Подільський, Нетішин, Славута, Старокостянтинів, Хмельницький, Шепетівка

Львів:

Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград, Яворів, Жовква, Дрогобич, Самбір, Радехів, Миколаїв, Золочів, Броди, Буськ

 

(2016-06-14) Ремонт ванн
Знижка на реставрацію