Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

 1. Реставрація ванн
 2. Рівне
 3. Березне

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В БЕРЕЗНОМУ ТА РАЙОНІ

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН БЕРЕЗНЕ. Пройшов  певний  період часу і Ваша новенька ванна постаріла і вже не радує око, а навпаки подразнює. З’являється бажання замінити старий агрегат на нову ванну, але розуміння того, що прийдеться пережити при цьому процесі змушує Вас відкласти цю ідею на задній план.

-

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Екстра-Лайт» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Extra Light PlastAll Stacril / Fiberglass
Загальна оцінка 10 6 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Запах зникає через 1 місяць, і під час нагрівання трішки з'являється Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-6 роки 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива із повторною шліфовкою та розчинником Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       якщо вода більше 40 градусів зявляється запах запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня Присутня
Виробник Made in Germani Росія Росія-Україна

-Інформація про німецький акрил Extra Light

 

Наша компанія створена для вирішення таких проблем. Тринадцять років ми накопичували досвід в цій сфері і стали справжніми професіоналами в цій справі. Реставрація старої ванни в домашніх умовах не потребує демонтажу старого агрегату. Робота займає максимум три години. В цій статті я постараюсь відповісти на запитання які найчастіше задають люди по телефону.

Який матеріал Ви використовуєте для реставрації ванни?

Є багато різних емалей для відновлення старих ванн. Найкращим варіантом на сьогодні є оригінальний  рідкий акрил Екстра-лайт який на носиться на ванну по технології наливна ванна. Також потрібно зауважити на те, що матеріал є гіпо-алергенний та сертифікований і не несе ніякої шкоди людському здоров’ю, так що можете не хвилюватись про здоров’я ваших діточок та близьких людей. До речі наш рідкий акрил має короткий термін висихання всього на всього шістнадцять годин, плюс матеріал не жовтіє з роками, а це повірте дуже важливо.

Якою буде ціна реставрації старої ванни в домашніх умовах в Березному ?

Ціна в першу чергу буде залежати від виду реставрації. Емалювання це найдешевший вид відновлення, наступний наливна ванна рідким акрилом,  потім акриловий вкладиш. Фактор вартості також прямо пропорційний курсовим коливання на ринку України. Також впливає розмір та стан ванни.

Які види ванн можна відновити?

Якою би ваша ванна не булла вона піддається відновленню. Сучасні технології дозволяють відновити будь які ванни, реставрація чавунних, металевих та акрилових ванн цілком можлива.

В якому порядку проводиться запис на ремонт ванни?

Ремонт відбувається в порядку живої черги, а це фактор абсолютно не передбачуваний. Буває робимо в той самий день, буває на наступний,  буває так, що потрібно чекати більше тижня, так що краще замовляти за декілька днів до запланованої дати ремонту.

Яку гарантію Ви даєте на проведену роботу в місті Березне?

Це в залежності від обраного Вами виду відновлення. Якщо це  емалювання то гарантійний термін один рік, а на наливну ванну п’ять років гарантії. Майстер заключає з Вами офіційний договір де чітко прописані усі умови гарантійних зобов’язань. Договір закріплюється мокрою печаткою підприємця також видається чек з вказаною вартістю виконаних робіт.

Ми працюємо не тільки в Березному, але й усьому Березнянському районі. Замовляйте відновлення та ремонт вашої старої ванни у нас і будете задоволені результатом. У нас працює програма лояльності по відношенню до пенсіонерів, воїнів АТО, багато дітних сімей, а також людей з фізичними вадами.

 

Реставрація Рівне

 

Реставрація ванн Рівне
(2017-03-09) -Реставрація ванн Рівне
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію