Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

 1. Реставрація ванн
 2. Рівне
 3. Сарни

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В САРНАХ ТА РАЙОНІ

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН САРНИ. Послуга реставрації старих чавунних та акрилових  ванн в домашніх умовах стає все більш популярнішою серед населення Полісся. Основним фактором є низька якість сучасних ванн при дорогій ціні. Ціна нового чавунного агрегату сягне від 8-ми до 21-тисячі гривень ( погодьтесь це не дешево). Другорядні чинники це жорстка водопровідна вода яка з часом утворює вапняний наліт та водяний камінь на поверхні сантехніки,  агресивні миючі засоби які повільно, але впевнено знищують поверхню роблячи її шорсткою як наждачний папір. Кожен господар чи господиня просто мріє замінити старий агрегат на новий, але розуміючи усю складність процесу зупиняються на рівні бажання.

-

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Екстра-Лайт» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Extra Light PlastAll Stacril / Fiberglass
Загальна оцінка 10 6 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Запах зникає через 1 місяць, і під час нагрівання трішки з'являється Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-6 роки 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива із повторною шліфовкою та розчинником Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       якщо вода більше 40 градусів зявляється запах запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня Присутня
Виробник Made in Germani Росія Росія-Україна

-Інформація про німецький акрил Extra Light

 

Компанія «РЕСТАВРАТОР» являється професійним виконавцем у сфері реставрація старих ванн в домашніх умовах по технології «наливна ванна» рідким акрилом.

Який рідкий акрил для відновлення є найкращий?

Ми займаємось емалюванням ванн вже більше десяти років і весь цей період принципово дотримувалися правила використовувати найкращий матеріал за рахунок цього і протримались на ринку такий довгий період. Безперечно найкращим рідким акрилом в цій сфері був, є та буде рідкий акрил  ЕКСТРА-ЛАЙТ. Це Вам скаже любий професійний реставратор ванн для якого в першу чергу важлива якість та надійність покриття. Це не реклама, а звичайна констатація факту. Якби зараз було щось краще то ми би цим користувались!

Якою буде ціна відновлення в Сарнах?

На даний момент питання вартості завжди відкрите. Пов’язано це з нестабільністю національної валюти та ще деякими факторами, тому остаточну ціну Вам повідомлять в день замовлення послуги! З точно Вам скажу, що вартість емалювання буде значно меншою ніж покупка нового агрегату.

З чого почати та як проходить ремонт?

Насправді все дуже просто. Спочатку потрібно зв’язатись з нашим менеджером в місті Сарни, обговорити день та час проведення ремонту та замовити майстра. Ремонт проходить вдома без демонтажу старого агрегату. Робота триває дві три годинки потім потрібен час для полімеризації наливного акрилу триває е від 16-ти до 20-годин залежно від температури в кімнаті. Загально все займає 24 години тобто добу.

Які ванни реставруються?

Відремонтувати можна будь яку стареньку ванну, а саме: чавунну, акрилову, металеву, мармурову, кварілову та навіть з штучного каменю.

Яка гарантія на проведені роботи?

Ми серйозно відносимось до своєї роботи тому по завершенню роботи майстер в обов'язковому порядку видає замовнику договір в письмовій формі завірений печаткою фірми терміном на 5-років. В після гарантійний термін можливе сервісне обслуговування!

На нашому сайті Ви маєте можливість глянути фото відреставрованих нами ванн, прочитати відгуки про нашу роботу, а також глянути відео фільм як можна відреставрувати ванну в домашніх умовах самостійно.

Реставрація Рівне
(2017-03-09) -Реставрація ванн Рівне
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію