Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

 1. Реставрація ванн
 2. Рівне
 3. Остріг

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В ОСТРОЗІ ТА РАЙОНІ

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ОСТРІГ. З часом все нове поступово старіє, нажаль процес не зворотній, це також стосується і ванни. Відносно зовсім недавно вона стояла у ванній кімнаті та радувала око господаря своїм блиском та гладенькою поверхнею, а тепер це важко назвати ванною, пожовкле дно, тріщинки в вигляді павутинки по усій поверхні, де не де збиті куски емалі, а саме гірше шорохувата як наждачний папір поверхня. Що робити в такому в такому випадку. Відповідь здається лежить на поверхні, можна замінити на нову і все, але якщо копнути трішки глибше то стає зрозуміло що це не так вже і просто, демонтаж старого агрегату, покупка нового, монтаж. Потрачені гроші, час та нерви. Не хвилюйтесь, це все можна зробити значно простіше.

-

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Екстра-Лайт» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Extra Light PlastAll Stacril / Fiberglass
Загальна оцінка 10 6 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Запах зникає через 1 місяць, і під час нагрівання трішки з'являється Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-6 роки 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива із повторною шліфовкою та розчинником Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       якщо вода більше 40 градусів зявляється запах запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня Присутня
Виробник Made in Germani Росія Росія-Україна

-Інформація про німецький акрил Extra Light

 

Компанія «РЕСТАВРАТОР» являється професійним виконавцем  та лідером у сфері реставрації старих ванн в домашніх умовах наливним рідким акрилом по технології  «наливна ванна». Найчастіше наші клієнти задають нам такі запитання:

Який матеріал для відновлення сьогодні найкращий?

Безперечним лідером в даній сфері є рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ. Це знає кожен майстер який працює в цій сфері. Дивовижна формула цього матеріалу просто вражає, простота та легкість в роботі, здатність до швидкого самовирівнювання, короткий термін полімеризації поверхні, підвищена стійкість до хімічного впливу та механічних ушкоджень це все робить цей акрил лідером в даній сфері.

Скільки коштує робота Остріг?

Ціна на ремонт ванни постійно змінюється. Пов’язано це з нестабільністю курсу національної валюти тому кінцеву вартість уточнюйте в менеджера по телефону. Але це однозначно буде в десять а то і більше разів дешевше та простіше ніж покупка нової сантехніки.

Який вид відновлення обрати?

Однозначно найкращим видом відновлення є «наливна акрилова ванна». Довговічність цього покриття більше десяти років, матеріал не жовтіє з роками!

«Емалювання» - це значно простіший та дешевший вид ремонту. Цільове призначення це здача, проживання на вийнятій квартирі та продаж. Для себе робити не рекомендується.

Як проходить ремонт?

Спершу потрібно зробити замовлення в телефонному режимі в місті Остріг та домовитись про день та час початку реставрації. Робота триває дві три годинки в залежності від розміру, виду відновлення, стану старої ванни. Потім ванна сохне 16-20 годин. Період полімеризації являється самим не безпечним так як в цей момент поверхня найбільш вразлива до будь яких ушкоджень. Треба бути обережним.

Як доглядати за відновленою ванною?

Догляд дуже простий! Такий самий як і за акриловими ваннами. Використовуйте ніжні засоби догляду, уникайте механічних пошкоджень, не заливайте в ванну крутий окріп.

На нашому сайті Ви маєте можливість замовити професійну реставрацію ванн, а також побачити фото наших робіт та прочитати відгуки наших задоволених клієнтів!

 

Реставрація в Рівному

 

Реставрація Рівне
(2020-02-25) -Реставрація ванн Рівне
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію