Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

 1. Реставрація ванн
 2. Рівне
 3. Корець

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН КОРЕЦЬ ТА РАЙОН.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН КОРЕЦЬ. Реставрувати чи ні впевнений, що це питання задавав собі не один господар. З однієї сторони зробити це значно простіше ніж замінити на нову, а з другої є якісь негативні відгуки про цю роботу. Відповідь дуже проста, реставруйте лише в тому випадку якщо цю роботу буде виконувати професіонал. Дозвольте представитись мене звати Сергій я директор компанії РЕСТАВРАТОР яка являється професійним фахівцем у сфері реставрації старих ванн  домашніх умовах по різних технологіях. На ринку ми з 2003-го року і являємось лідером у цій сфері по всій Україні. В цій статті я постараюсь коротенько відповісти на запитання які найчастіше задають нам наші клієнти.

-

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Екстра-Лайт» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Extra Light PlastAll Stacril / Fiberglass
Загальна оцінка 10 6 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Запах зникає через 1 місяць, і під час нагрівання трішки з'являється Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-6 роки 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива із повторною шліфовкою та розчинником Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       якщо вода більше 40 градусів зявляється запах запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня Присутня
Виробник Made in Germani Росія Росія-Україна

-Інформація про німецький акрил Extra Light

 

Які матеріали ви використовуєте для відновлення?

Ми користуємось матеріалами які пройшли перевірку  часом. В нас дуже простий принцип вибору нам не потрібно багато, а тільки найкраще і все! Найкращим матеріалом на сьогодні є рідкий наливний акрил Екстра-Лайт. Міцність покриття, швидкий термін висихання та бездоганний зовнішній вигляд роблять його безперечним лідером.

Яка ціна ремонту в м. Корець та від чого це залежить?

Ціна це питання абстрактне на сьогодні все залежить від курсових коливань, але є і стабільні фактори це: розмір старого агрегату, вид відновлення, стан поверхні та побажання клієнта стосовно кольору. Краще всього остаточну ціну взнавайте по телефону в менеджера.

Які бувають види реставрації?

Це бізнес тримається на трьох китах це: емалювання, наливна ванна рідким акрилом, акриловий вкладиш. В кожного є свої плюси та мінуси, але безперечним лідером булла, є, та буде заливка акрилом. Найкраще поєднання ціни та якості!

Чи є сантехніка яка не підлягає ремонту?

На сьогодні можливий ремонт будь яких агрегатів. Реставрація старих  чавунних, бляшаних, акрилових агрегатів сьогодні повністю можлива, навіть наявність наскрізних дірок не являється протипоказанням для ремонту, а підбір технології це питання індивідуальне.

Чи можливо підібрати колір максимально наближений до інтер’єру?

Без проблем, основні кольори це синій, зелений, жовтий, червоний, але за послугу колорування доведеться трішки доплатити.

Ви надаєте гарантію на проведені роботи в м. Корець?

Ми офіційна компанія маємо свою печатку, з нами можна навіть по перерахунку працювати. Після завершення ремонтних робіт майстер в обов’язковому порядку видасть гарантійний талон та чек на проведені роботи. На емалювання 1-рік гарантії, акрилова заливка 5-років.

Якщо у вас виникла потреба у нашій послузі сміливо замовляйте в нас. Професійні майстри, якісний матеріал та індивідуальний підхід це формула якості послуги!

На нашому сайті ви маєте можливість прочитати багато цікавого про цю діяльність зокрема прочитати відгуки наших задоволених клієнтів, побачити фото відреставрованих нами ванн, а також переглянути відео про те як можна відреставрувати ванну своїми руками.

 

Реставрація ванн Рівне

 

Реставрація в Рівному

 

Реставрація Рівне

 

(2020-02-26) -Реставрація ванн Рівне
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію