Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

 1. Реставрація ванн
 2. Рівне
 3. Костопіль

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В КОСТОПОЛІ ТА РАЙОНІ

-

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Екстра-Лайт» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Extra Light PlastAll Stacril / Fiberglass
Загальна оцінка 10 6 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Запах зникає через 1 місяць, і під час нагрівання трішки з'являється Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-6 роки 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива із повторною шліфовкою та розчинником Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       якщо вода більше 40 градусів зявляється запах запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня Присутня
Виробник Made in Germani Росія Росія-Україна

-Інформація про німецький акрил Extra Light

 

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН КОСТОПІЛЬ. Останнім часом впевнено набирає популярності реставрація будь яких старих речей в тому числі і ванн. На нашу думку зумовлене це рядом наступних причин: якість теперішніх виробів м’яко кажучи бажає бути кращою, для Китаю важлива ціна, а якість на останньому плані  також матеріальний стан в наших громадян не зовсім в хорошому стані., а що стосується конкретно старих ванн то тут саму пагубну роль відіграють кислотні засоби для догляду і жорстка водопровідна вода. Це все і сприяє розвитку послуги відновлення ванн в домашніх умовах. Безумовно це безпрограшний варіант економія коштів, збережені нерви і зекономлений час це все слова синоніми слів реставрація ванн. В цій статті я постараюсь відповісти на всі запитання які Вас цікавлять.

Який матеріал Ви використовуєте для відновлення?

Зараз є багато різних матеріалів для цієї справи і відверто Вам скажу поганих немає, всі хороші. Але ми зупинили свою увагу на матеріалі Екстра – Лайт це рідкий акрил найвищої якості наноситься на попередньо підготовлену поверхню по технології наливна ванна. Короткий термін висихання та бездоганний зовнішній вигляд який наближений до натурального роблять цей рідкий акрил лідером серед інших.

Які ванни можна реставрувати?

Реставрація чавунних, акрилових та  металевих старих ванн сьогодні повність можлива. Навіть якщо поверхня повність спалена кислотою або є глибокі вибоїни можливо наскрізні дірки це все не є протипоказанням для відновлення агрегату. Можливий ремонт будь якої ванни.

Яка ціна ремонту ванни в Костополі?

В першу чергу ціна ремонту залежить від виду відновлення, розміру та стану старої сантехніки. А основним  чинником є стабільність національної валюти. Остаточну вартість уточнюйте по телефону.

Як доглядати за відновленою ванною?

Дуже просто. Існує декілька простих правил: не мийте засобами в складі яких є будь яка кислота, уникайте різного роду механічних пошкоджень, не заливайте кип’яток в середину, простилайте щось на дно коли хочете туди що-небудь поставити. Дотримуючись цих простих правил відновлення прослужить Вам більше десяти років.

Які Ви можете запропонувати види відновлення?

Найпопулярнішим видом ремонту на сьогодні є наливна ванна рідким акрилом. Ще є емалювання, але цей вид поступається по якості попередньому. Акриловий вкладиш ми не робимо.

Ви надаєте гарантію на свої послуги?

Так, на акрилову заливку п’ять років, а на фарбування емаллю один рік.

Якщо Ви проживаєте в Костополі і у Вас є потреба у нашій послузі то замовляйте у нас, ми гарантуємо сто відсотковий результат і довго тривалий термін експлуатації відновленої поверхні. За доїзд в будь яку точку Костопільського району  доплачувати не потрібно! Обслуговуємо усю Рівненську область.

На нашому сайті Ви можете прочитати відгуки про нашу роботу, а також можете глянути фото та відео.

Реставрація Рівне
(2017-03-09) -Реставрація ванн Рівне
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію