Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Львів
  3. Реставрація в Бориславі

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В БОРИСЛАВІ ТА РАЙОНІ.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН БОРИСЛАВ. Ремонт ванни акрилом вважається найбільш вигідною з сучасних методик відновлення сантехніки, це ефективна і економічна технологія повного оновлення експлуатаційних якостей ванни. Тільки такий спосіб ремонту ванни дозволяє отримати ідеально гладку глянцеву поверхню, ідентичну заводський. Одним з достоїнств, яким володіє акрилове покриття, є можливість видалення будь-яких дефектів, які згодом з'являються на ванні.


Для реставрації використовуються тільки якісні матеріали, які пройшли сертифікацію. Досвідчені майстри працюють швидко, професійно і акуратно, без шкоди для інтер'єру. Результатом процедури є ванна з ідеально рівною глянцевою поверхнею,  яка не відрізняється від нового виробу.

 

Рестарація ванн Борислав

Рекомендації щодо застосування акрилового покриття ванни.

Старі ванни найчастіше виготовлені з якісного матеріалу, під їх форму організовано простір ванної кімнати. Тому заміна старого виробу на новий не завжди є бажана. Існує економічний, ефективний і простий спосіб вирішення проблеми - покриття ванни акрилом. Такий метод відновлення рекомендується застосувати, якщо у поверхні з'явився хоча б один з ознак зносу:
- Невеликі дефекти у вигляді сколів, подряпин, тріщин;
- Втрата глянцевого блиску;
- Сліди від впливу жорсткої водопровідної води, миючих та косметичних засобів;
- Зміна кольору покриття на брудно-сірий відтінок.

Ванна після реставрації:

Ванна після реставрації


Однак реставрація акрилових ванн у Бориславі і їх чавунних і сталевих і металевих побратимів неможлива в разі, коли сам корпус тріснув або деформувався, якщо з'явилися відколи в точці зливу. Такий виріб підлягає заміні.


Етапи робіт по реставрації ванн акрилом.

Чистка і обробка поверхні. Видалення старого покриття наші майстри роблять за допомогою спеціального обладнання методом мокра чистка. При цьому не утворюється сухих дрібнодисперсних суспензій, здатних забруднити приміщення. Отриману поверхню з яскраво вираженою шорсткою структурою обробляють знежирюючими складами, це необхідно, щоб покрити ванну акрилом.


Просушування. Повне видалення вологи - важливий фактор якісного монтажу. Процедура проводиться промисловим феном, що забезпечує безкомпромісну сухість поверхні.
Підготовка акрилу і нанесення на внутрішню поверхню ванни рівномірним гладким шаром. В результаті роботи виходить ідеальне покриття ідентичне заводському шару, стійке як до ударів, так і до впливу агресивних компонентів мийних засобів.
Переваги сервісу від РЕСТАВРАТОР  з професійної реставрації ванн акрилом
Ремонт акрилових ванн, їх побратимів з чавуну і металу шляхом монтажу вкладки з якісного полімеру  дозволяє продовжити термін служби виробу без втрати експлуатаційних властивостей на 10 років при мінімальних витратах. Ціна реставрації в рази  дешевше покупки нового виробу.

 

Наша компанія впевненими кроками розвивається на території Бориславського району.

Якщо у Вас є бажання то на нашому сайті можете подивитись відео по реставрації старих ванн в домашніх умовах рідким наливним акрилом по технології наливна ванна. Також тут є відгуки людей які замовляли у нас реставрацію ванн у місті Борислав.

 

Реставрація Львів
(2017-01-12) Реставрація ванн Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію