Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Львів
  3. Рестарація ванн Моршин

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН МОРШИН ТА РАЙОН.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН МОРШИН. Емалювання ванн, реставрація ванни емаллю застосовується досить давно, і якщо всі підготовчі заходи і техніка нанесення дотримані правильно, то таке відновлення старої  ванни здатне прослужити близько двох років, а то й більше. Важливо відзначити, що технологія підготовки та реставрації  за допомогою епоксидної емалі - досить складний процес.

 

Рестарація ванн Моршин

Акрил. Реставрація ванни рідким акрилом застосовується відносно недавно - близько 10 років. І, судячи з усього, акрил значно  стійкіший матеріал, ніж емаль.  Як реставрувати ванну акрилом? Нанесення рідкого акрилу менш  складний процес, ніж у випадку з емаллю, проте є свої нюанси: акрил - вкрай в'язкий матеріал, а затверджувач, який додається в акрил, навпаки - занадто рідкий. Тому перемішування цих двох компонентів займає досить багато часу і вимагає особливої ​​ретельності. Також важливо правильно витримати пропорцію, адже акрил - досить дорогий матеріал, і буде не особливо приємно при змішуванні щось зіпсувати. Реставрація, чавунної, акрилової або металевої ванни по технології наливна ванна рідким акрилом у Моршині цілком можлива.

Також ми можемо Вам запропонувати відреставрувати ванну самостійно і якщо Ви твердо вирішили, що реставрація ванни своїми руками Вам по плечу, то для людини з малярським досвідом підійде відновлення  ванни емаллю, а якщо такий досвід у Вас відсутній, але є акуратність і впевненість в собі, то краще за все підійде фарбування ванни акрилом. Важливо також зазначити: щоб найняти професіонала пофарбувати ванну емаллю, ціна буде абсолютно доступною, як, втім, і акрилом - зате клопоту менше і результат гарантований.

Замінити чавунну ванну - це, м'яко кажучи, дорого і складно, і пов'язано це з великою вагою виробу, а також з серйозними руйнуваннями при демонтажі. Однак сьогодні є прекрасна альтернатива - ефективне відновлення чавунних, залізних та акрилових  ванн. І що дуже важливо: споживач має відразу кілька варіантів для реставрації, в залежності від його побажань і фінансових можливостей.

 

Ванна після реставрації:

Ванна після реставрації

Варіанти реставрації чавунної, металевої або акрилової ванни:

  1. Емалювання ванни в домашніх умовах.

У цьому випадку, епоксидна емаль - це основний засіб для відновлення емалі ванн, а також найдешевший спосіб реставрації чавунного виробу. Його основним плюсом є те, що немає необхідності демонтувати і відключати ванну від каналізації. Якщо емалювання проводиться власними силами, то необхідно купити емаль для відновлення ванни, а також інші супутні даному процесу інструменти та приладдя.

  1.  Установка акрилового вкладиша або «ванна у ванні».

Даний вид реставрації дорожче обійдеться людині, ніж емалювання, але значно дешевше, ніж придбання нової ванни. У зв'язку з тим, що спеціальний акриловий вкладиш відливається за індивідуальними параметрами, а також сама технологія монтажу є досить складною, відновлення ванни своїми руками в такому випадку неможливо.

  1. Реставрація ванни рідким акрилом або «наливна ванна».

  Відновлення чавунної ванни рідким акрилом, як і в попередньому випадку, надає унікальну можливість не просто реставрувати виріб, але і зробити його покриття акриловим, що говорить про отримання цілого ряду корисних властивостей і характеристик. Реставрація  ванни «Наливна ванна» являє собою рівномірне нанесення на стару поверхню рідкого акрилу. Ремонт та реставрація ванн в місті Моршин це наш профіль.

На нашому сайті Ви можете подивитись відео, побачити фото відреставрованих ванн в Моршині також можете прочитати відгуки про надані нами послуги. Ми реставруємо ванни в Моршині та по усьому Моршинському районі. Робимо якісно, як для себе.

(2017-01-12) Реставрація ванн Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію