Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Львів
  3. Реставрація Самбір

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В САМБОРІ ТА РАЙОНІ


РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН САМБІР. Реставрація ванни акрилом вважається найбільш вигідною з сучасних методик ремонту ванни, це ефективна і економічна технологія повного оновлення експлуатаційних якостей ванни. Тільки такий спосіб ремонту чавунної або акрилової ванни дозволяє отримати ідеально гладку глянцеву поверхню, ідентичну заводській. Однією з переваг, що володіє акрилове покриття, є можливість видалення будь-яких дефектів, які згодом з'являються на ванні. Для ремонту використовуються тільки якісні матеріали, які пройшли сертифікацію. Досвідчені майстри працюють швидко, професійно і акуратно, без шкоди для інтер'єру. Результатом процедури є ванна з ідеально рівною глянцевою поверхнею, що не відрізняється від нового виробу.
Наливна ванна.

Наливна ванна є найбільш затребуваним і надійним способом реставрації. Секрет його популярності і надійності приховується в покритті яке наносять на стару ванну - рідкий акрил. Акрил - це не акрилова емаль, а рідкий пластик. Тому під час наливу утворюється, по суті, новий каркас ванни, який на відміну від вкладиша, ідеально прилягає до старої поверхні і скріплений з нею. А унікальний метод нанесення «методом наливу» дозволяє створити ідеально гладеньку поверхню. Замовити наливну ванну в Самборі Ви можете в компанії «Реставратор». Тут професіонали своєї справи! На сьогодні можливий ремонт будь якого типу старих ванн, а саме: чавунних, металевих, акрилових.

Рестарація ванн Борислав

Яка ціна реставрації старої ванни?
Безумовно, коли мова заходить про придбання нової ванни або відновленні старої, визначальним фактором виступає ціна. Не можна не відзначити, що найдорожча реставрація ванн має ціну набагато меншу, ніж покупка найдешевшої нової ванни. І ми говоримо зараз і про матеріали, і про супутні роботи і послуги! Адже в вартість реставрації ванни чавунної, сталевої або акрилової входить також гарантія за виконану роботу!

Ванна після реставрації:

Ванна після реставрації

Відновлення ванн з «Реставратором» - це завжди вигідно і надійно! Просто вибирайте метод реставрації і зв'язуйтеся з нами. Реставрація ванн методи:

«наливна ванна», реставрація чавунних ванн рідким акрилом, фарбування ванн, емалювання ванн, ремонт і відновлення поверхні ванни, акриловий вкладиш для ванни і багато-багато іншого. Якщо Ви проживаєте у Самборі або Самбірському районі звертайтесь до нас, в телефонному режимі наші вічливі менеджери Вас безкоштовно проконсультують і допоможуть підібрати оптимальний вид реставрації старих ванн в домашніх умовах який підходить саме Вам. Також на нашому сайті Ви можете побачити фото відреставрованих нами ванн, відео про те як від реставрувати ванну рідким акрилом своїми руками в домашніх умовах по технології наливна ванна рідким акрилом, а також прочитати відгуки наших вдячних клієнтів. Реставрація ванни в місті Самбір це наш профіль. Ми надаємо на проведені роботи гарантію з мокрою печаткою терміном на 5-років, наші матеріали не жовтіють з роками, володіють підвищеною абразивною твердістю.

(2017-01-12) Реставрація ванн Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію