Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Львів
  3. Реставрація в Трускавцях

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В ТРУСКАВЦІ ТА РАЙОНІ


РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ТРУСКАВЕЦЬ. Сьогодні самим практичним, зручним і універсальним методом відновлення колишньої краси ванни вважається реставрація ванн наливним акрилом. У цього методу є багато назв, але основні - це «Наливна ванна» і «Наливна акрил». Також використовується назва «Рідкий акрил».
Важливо відзначити, що наливний акрил для ванн купити в Трускавці стає все доступніше і доступніше через свою постійно зростаючу популярність, адже рідкий акрил має цілий ряд серйозних переваг в порівнянні, наприклад, з тим же методом як емалювання ванн. Нижче наводяться лише деякі переваги даного методу. Не має значення, яка форма і розмір виробу.


Рестарація ванн Трускавці

Наливний акрил для ванни повністю висихає не пізніше ніж через 2 доби; Завдяки тому, що наливна ванна має суцільне покриття, в якому відсутні пори, вона не вбирає в себе бруд і не іржавіє, і вона легко миється навіть звичайним милом:


- Акрилове покриття практично не піддається впливу часу - не темніє і не виникають плями;
- Значно зменшується втрата тепла води;
- Низька гучність;
- На наливний акрил ціна доступна абсолютно всім;
- Термін дії покриття може виходити далеко за 10 років, якщо правильно поводитися з ванною. Це безперечно найкращий вид реставрації старих ванн в домашніх умовах.

Ванна після реставрації:

Ванна після реставрації

 

АКРИЛОВИЙ ВКЛАДИШ У ВАННУ

 

Установка акрилових вкладишів - це один з найефективніших і вірних методів відновлення старих ванн. Виконання цієї послуги є далеко не кожній фірмі, що працює в сфері сантехнічних робіт і, зокрема в галузі реставрація ванн, так як її здійснювати можуть тільки професіонали. Компанія «РЕСТАВРАТОР» є однією з небагатьох, чия діяльність поширюється і на акриловий вкладиш у ванну.

 

Що являє собою установка акрилових вкладишів?
Якщо спробувати висловитися просто, то акриловий вкладиш у ванну - це технологія «ванна у ванні». І полягає вона в наступному. Прес-форма, виготовлена з сантехнічного акрилу, має точно таку ж форму, як і ванна, в яку вона буде монтуватися. Встановлюється акриловий вкладиш в чавунну, металеву, акрилову ванну або в будь-яку іншу, за допомогою спеціальних засобів і інструментів. Навколо отворів, призначених для зливу і переливу, монтуються спеціальні силіконові прокладки, необхідні для створення герметичності між стаціонарною ванною і новою акриловою вставкою. Після цього за допомогою спеціальної двокомпонентної піни, нанесеною на поверхню ванни, зверху встановлюється акриловий вкладиш у ванну. Наступні процедури покликані ущільнити акрилову вставку і поверхню ванни таким чином, щоб внутрішні порожнечі практично були відсутні. Установка акрилових вкладишів займає дуже мало часу, але після цього необхідно почекати ще 8-10 годин - після чого можна повноцінно використовувати новий, комфортний та зручний виріб.

Якщо Ви проживаєте в Трускавці або в Трускавецькому районі звертайтесь до нас і ми з радістю реставруємо Вашу стару ванну по технології наливна ванна рідким акрилом в домашніх умовах. Ми реставруємо абсолютно любі типи ванн, реставрація чавунної, акрилової, бляшаної, металевої, жалізної або стальної ванни сьогодні повністю можлива. Ціна реставрації ванни в рази менша, а ніж покупка нової. На цьому сайті Ви можете прочитати відгуки про нашу роботу, а також побачити фото та відео ролік який називається реставрація ванн своїми руками. Реставрація ванни в Трускавці це профільна послуга нашої фірми.

(2017-01-12) Реставрація ванн Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію