Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Львів
  3. Реставрація ванн Стрий

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В СТРИЮ ТА РАЙОНІ

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СТРИЙ. Ванна - центральна деталь ванної кімнати, що задає тон загальному враженню від дизайну і стану приміщення. Білосніжна, сяюча чистотою і новизною ванна додасть атмосфері свіжості, акуратності, затишку і комфорту. Якщо ви зараз перебуваєте на нашому сайті, значить зі станом Вашої старої ванни у вас, швидше за все, щось не так.

Не важливо, що саме: пожовкла і втратила колишній ,блиск поверхні, утворився скол емалі ванни або тріщина, а може Вам просто неприємно в ній митися. Тут Ви можете сміливо замовити таку послугу як «Реставрація чавунних, металевих, акрилових, стальних та бляшаних  ванн в Стрию та усьому Стрийському районі !» 

Рестарація ванн Стрий

Ціна реставрації старої ванни в домашніх умовах є невеликою в порівнянні з покупкою нової ванни це  коштує недорого! Будь-які роботи які проводяться виключно професіоналами нашої компанії, а це не тільки відновлення,  реставрація ванни, але і емалювання ванн, наливна ванна методом «рідкий акрил», а так само повне оновлення ванни, відновлення і ремонт ванни завжди відповідає дизайну інтер'єру ванної кімнати, якості та смаку замовника!

Ванна після реставрації:

Ванна після реставрації

Ми повернемо вашій ванні первозданний вигляд, сяючий новизною - ви її не впізнаєте! Наша технологія реставрації  старих ванн в домашніх умовах дозволяє ремонтувати ванни любого типу, а саме реставрація чавунних, чавунних, стальних, металевих, бляшаних, залізних, жалізних, акрилових та будь який інший тип.

З 2005 року ми працюємо у місті Стрий та Стрийському районі. Зарекомендували себе тільки з позитивної сторони, на нашому сайті Ви маєте можливість побачити фото наших робіт, прочитати відгуки наших задоволених клієнтів про нашу роботу, також можете подивитись відео про те як можна від реставрувати стару ванну по технології наливна ванна рідким акрилом  своїми руками і не переплачувати за послуги майстра.

 Якщо Ви проживаєте у Стрию сміливо замовляйте ремонт ванни у нас ми займаємось цим вже дуже довго и на всі запитання у цій справі у нас є компетентні відповіді. Реставрація ванни це надійно тільки тоді коли це роблять професіонали. Будьте обережні з вибором фірми яка буде виконувати вам цю послугу. На що слід звертати увагу детально описано на нашому сайті в рубриці важливо. Ми реставруємо ванни в Стрию та районі!

(2017-01-12) Реставрація ванн Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію