Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Львів
  3. Реставрація Жидачів

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЖИДАЧІВ

Як показують дані, зібрані нами на безкрайніх просторах Інтернету, а також у клієнтів, які зверталися до нас, реставрація ванн за допомогою рідкого акрилу - це справжнє диво! А пов'язано це з тим, що як тільки закінчені всі процедури і матеріал висох, людина може приступати до користування виробом. При цьому в процесі реставрації ванна не піддається демонтажу або будь-яким іншим радикальним впливам.

Погодьтесь, що це дуже зручно. Уявіть собі, що би вам довелось пережити демонтуючи стару ванну. Спочатку прийшлось би розбити старе обмурування навколо, потім від’єднувати стару сантехніку ( зливи, переливи і т д). Часто приходиться розбивати дверну коробку, так як агрегат попросту може не пройти скрізь двері. А ще якщо уявити скільки нервів та грошей піде Вам на проведення цієї процедури так це взагалі аврал. Тому ми наполегливо пропонуємо Вам реставрацію Вашої старої ванни в домашніх умовах рідким наливним акрилом по технології наливна ванна, після відновлення  виріб набуває додаткової стійкість до механічних і фізичних ушкоджень, але що найважливіше: у ванни з'являється додатковий антибактеріальний захист.

Рестарація ванн Жидачів

Реставрація ванн в домашніх умовах по технології наливна ванна рідким акрилом на сьогоднішній день безумовно лідирує. Всю цю інформацію, а також відгуки про роботу нашого Жидачівського філіалу, можна перевірити, ввівши в пошуковій системі будь-яким з наступних запитів: Жидачів реставрація ванн відгуки, реставрація ванн у Жидачеві ціна або реставрація ванн у місті Жидачів.

За допомогою Інтернету люди шукають різні способи самостійної реставрації своїх ванн, а також ціни на матеріали і інструменти. Безперечно на сьогоднішній день найкращим матеріалом являється рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ. Він увібрав в себе всі переваги попередніх матеріалів та одночасно відкинув усі недоліки. Термін висихання всього 16 годин, має підвищену стійкість до різного роду механічних пошкоджень, а також сто відсоткова відсутність пожовтіння з роками.

Ванна після реставрації:

Ванна після реставрації

На думку більшості людей, які використовували епоксидну емаль в якості основного матеріалу для відновлення своєї ванни,  емалювання ванни головною перевагою такого методу є відсутність необхідності демонтувати як сам виріб або його складові, так і елементи декору навколо. При цьому, і саме емалювання ванни, і ціна за емаль є найдоступнішими сьогодні на ринку відновлення, в порівнянні, наприклад, з методом «рідкий акрил».

Якщо у Вас виникла потреба у наших послугах одразу телефонуйте до нас і наші ввічливі менеджери нададуть безкоштовну консультацію і допоможуть  підібрати найоптимальніший вид відновлення. Наша компанія працює не тільки в Жидачеві але й усьому Жидачівському районі. Доїзд оплачувати не потрібно. На нашому сайті можна подивитись фото та відео відреставрованих нами ванн, а також прочитати справжні відгуки про нашу роботу.

(2017-01-12) Реставрація ванн Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію