Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Львів
  3. Дрогобич

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В ДРОГОБИЧІ ТА РАЙОНІ

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ДРОГОБИЧ. Ваша стара ванна з роками втратила колишню красу, білизну і блиск? Ви перебуваєте в пошуках найбільш вигідного і якісного способу реставрації емалі ванни? У нас знайдеться для Вас декілька цікавих пропозицій!

Професійна і швидка реставрація ванн акрилом або методом монтажу спеціального вкладиша з акрилу - тепер це реальність доступна кожному! Для компанії «Реставратор» реставрація ванн - одна з профільних спеціалізацій, і тому ми вкладаємо в цей процес всю душу, що на найвищому рівні впливає на якість наданих нами послуг. Якщо Ви проживаєте в Дрогобичі сміливо звертайтесь до нас і ми зробимо вашу ванну новою. Реставрація ванни в домашніх умовах від нашої компанії - це завжди точні терміни виконання. Тільки задумайтесь, що може бути краще, ніж не змінюючи свою рідну, але все ж до болю обридлу через втрачений колишній вигляд, ванну, знову повернути до життя? Адже причин, за якими реставрація ванн акрилом може бути актуальна, дуже багато:

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ДРОГОБИЧ

- Комусь не по кишені повністю міняти ванну, адже не тільки сам виріб і його установка коштують пристойних грошей, але і демонтаж старої ванни досить дорогий.

- Бувають випадки, коли і зовсім мало не всю квартиру (будинок) потрібно зруйнувати, щоб демонтувати стару ванну.

Ванна після реставрації:

Ванна після реставрації

- Часто стара, ще чавунна або акрилова ванна, дорога людям як пам'ять. До того ж такий виріб не гріх назвати «вічним». Але догляд за чавунною ванною справа досить клопітка ...

Незалежно від того, потрібна реставрація чавунній або металевій ванні або будь-якій іншій ванні, наші фахівці завжди раді прийти Вам на допомогу! І треба розуміти, що це буде не просте емалювання ванни, а абсолютно сучасне відновлення, що додає перебуванню и в виробі нові відчуття і додатковий комфорт. Адже акрил - це м'який пластик, який абсолютно безпечний для здоров'я людини і має цілий ряд переваг, наприклад, ефективно зберігає тепло води.

Коли ж питання вирішене про те, що необхідно зробити ремонт ванної, виникають нові питання: що використовувати в якості матеріалу і хто буде цим займатися? Реставрація ванни своїми руками - приваблива ідея, але необхідно підрахувати, наскільки це вигідний варіант. Щоб зрозуміти, скільки коштуватиме така реставрація ванни, треба відповісти на кілька простих запитань:

- Яка кількість часу займе подібна робота у неспеціаліста?

- Як дорого обійдеться купити акрил для реставрації ванни людині, далекій від такої області?

- У скільки Ви оцінюєте свій робочий час?

- Чи є у Вас повна впевненість в майбутньому результаті?

Реставрація ванни профільна послуга компанії «Реставратор» з 2005 року ми реставруємо у Дрогобичі та усьому Дрогобицькому районі.
Фірма «Реставратор» орієнтована на постійне вдосконалення сервісу. Наша технологія реставрації ванн в домашніх умовах дозволяє проводити відновлення та ремонт агрегатів любого типу на сьогодні можлива реставрація чавунних, металевих, акрилових ванн по методу наливна ванна рідким акрилом. На нашому сайті ви можете глянути фото, відео наших робіт, а також прочитати відгуки наших клієнтів. Ми приділяємо увагу кожному аспекту, здатному підвищити якість послуги, зробити співпрацю більш вигідною і комфортною для замовника.
Роботи проводяться кваліфікованими майстрами в суворій відповідності з технологічними вимогами, із застосуванням професійного обладнання.
Використовується лише якісний ліцензійний матеріал, що пройшов сертифікацію відповідно прийнятим санітарно-гігієнічним і екологічним нормам.
Тарифна політика прозора, у вартість не закладені приховані платежі і націнки. Реставрація ванни обходиться значно дешевше ніж придбання нового виробу.
Рівень якості послуг підтверджено договором, що забезпечує сервісне обслуговування і гарантію на 5 років в місті Дрогобич. До угоди прикладена інструкція з коректної експлуатації для продовження терміну служби відновленого вироби. Ціна реставрації ванни завжди менша, а ніж покупка нової.
Ми здійснюємо роботи по обслуговуванню будь-яких типів виробів, чи то реставрація чавунної ванни старовинної роботи або ремонт акрилових ванн сучасної моделі. Професійні консультанти в зручний для клієнта час допоможуть оцінити стан ванни і визначити оптимальний набір послуг, приймуть замовлення на ремонтні роботи. Ми реставруємо ванни в Дрогобичі та усьому районі.

(2017-01-12) Реставрація ванн Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію