Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

 1. Реставрація ванн
 2. Рівне
 3. Дубровиця

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ДУБРОВИЦЯ ТА РАЙОН.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ДУБРОВИЦЯ. Впевнений, що багато людей вже чули про реставрацію старих ванн наливним рідким акрилом в домашніх умовах по технології наливна ванна, але до кінця можливо не розуміють, що то таке. В цій статті я постараюсь коротко описати всі основні види відновлення та дам їм характеристику, розповім про різні матеріали і як то все робиться. Ремонт ванни це однозначно краще а ніж покупка нової тільки в тому випадку якщо це робить справжній фахівець. Тому перша порада потрібно ретельно обирати майстра котрий буде виконувати вам цю роботу.

-

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Екстра-Лайт» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Extra Light PlastAll Stacril / Fiberglass
Загальна оцінка 10 6 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Запах зникає через 1 місяць, і під час нагрівання трішки з'являється Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-6 роки 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива із повторною шліфовкою та розчинником Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       якщо вода більше 40 градусів зявляється запах запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня Присутня
Виробник Made in Germani Росія Росія-Україна

-Інформація про німецький акрил Extra Light

 

Відповіді на запитання які найчастіше задають нам наші клієнти.

Який матеріал Ви використовуєте для реставрації ванни?

Насправді зараз є багато різних емалей для відновлення. Ми зупинили свій вибір на рідкому акрилі Екстра-Лайт це безперечно найкращий матеріал на сьогодні. Цей рідкий акрил не жовтіє з роками і не виділяє у воду ніяких шкідливих речовин цим самим абсолютно не загрожує здоров’ю ні Вам, а ні вашим близьким!

Які ванни можна відновити в Дубровиці?

 Відновленню підлягають абсолютно любі ванни, реставрація чавунних, стальних, акрилових, кварилових агрегатів цілком та повність можлива. Навіть якщо на дні присутні наскрізні дірки це не є проблема для майстра з досвідом.

Від чого залежить вартість Вашої роботи?

Ціна відновлення старої ванни в домашніх умовах залежить від декількох чинників: розмір, вид відновлення та стан старого агрегату. Також чи не одну з перших ролей в цій справі відіграє курс національної валюти так як матеріал закуповується з ближнього зарубіжжя.

Які є види ремонту та яка між ними різниця?

Існує декілька самих популярних варіантів реставрації: емалювання, акриловий вкладиш, та наливна ванна. Перший випадок можна назвати застарілим дідівським методом цільове призначення продаж, здача та зйом квартири, термін служби не більше двох років, акрилова вкладка відверто вам скажу не оправдано дорого. Безперечним лідером в цьому плані є наливна ванна рідким акрилом. Недорого та якісно. До речі, хочеться зазначити те, що процес реставрації не потребує демонтажу старого агрегату все робиться по місцю без пилу, шуму, запаху в м. Дубровиця та районі.

Які гарантії,  що емаль не відлущиться від поверхні?

Ми не порушуємо технологію ремонту тому по закінченню майстер надасть вам гарантійний талон в формі договору та завірить мокрою печаткою. Термін гарантії на емалювання 1-рік, заливка рідким акрилом  5-років ( довговічність матеріалу більше десяти років при правильних умовах експлуатації).

Якщо вам потрібен ремонт ванни замовляєте цю послугу в нас. Ми займаємось цим вже більше тринадцяти років і відреставрували вже не одну тисячу старих ванн. На нашому сайті ви можете прочитати відгуки наших задоволених клієнтів, а також побачити фото відремонтованих нами ванн.

Реставрація Рівне
(2017-03-09) -Реставрація ванн Рівне
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію