Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Чернівці
  3. Реставрація ванн Герца

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ГЕРЦА ТА РАЙОН.

Наша компанія являється спеціалістом у сфері відновлення старих ванн в домашніх умовах. Ми  стрімко розвивається на території міста Герца і являємось лідерами в цьому регіоні. Сьогодні в кожній квартирі є стара ванна яка вже давно втратила свій первозданний блиск та красу. Поверхня пожовкла та стала шорсткою, з’явились тріщини по дну та стінках. Кожен господар в такому випадку хоче замінити старий агрегат на новий, але розуміючи усю складність та дороговизну процесу цю ідею зазвичай відкладають до кращих часів.

Ми би хотіли запропонувати Вам сучасне вирішення цієї проблеми. Це реставрація старого покриття ванни в домашніх умовах по технології наливна ванна рідким акрилом ЕКСТРА-ЛАЙТ.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ГЕРЦА .

Як проходить відновлення ванни?

Відновлення старого агрегату відбувається без демонтажу ( не потрібно розбивати обмурування навколо сантехніки, розбивати вхідні двері що винести ванну і т д ). Основний принцип це мінімум дискомфорту для замовника послуги.

Спочатку майстер відшліфовує поверхню крупно зернистим наждачним папером потім змиває пил, знежирює, висушує будівельним феном, обклеює довкола папером, розводить рідкий акрил помім спеціальним методом наливу наносить на поверхню. Сама робота займає дві три годинки і все.

Який рідкий акрил обрати для емалювання?

На сьогоднішній день любий майстер Вам з каже, що найкращий матеріал для реставрації це рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ. Дивовижні властивості даного матеріалу просто вражають, бездоганна здатність чітко повторювати контур ванни не залишаючи підтьоків, легкість в роботі, практична відсутність запаху роблять цей акрил безперечним лідером на ринку подібних матеріалів. Доступна цінова політика !

Якою буде ціна на Ваші послуги?

Як не крути відновлення це дуже вигідно по всім параметрам включно з ціною. Ціна реставрації значно менша ніж покупка нової сантехнки. Нажаль говорити про стабільність цього питання на сьогодні просто не можливо так як немає курсової стабільності гривні. Тому остаточну ціну уточнюте по телефону.

Які види ванн реставруються?

Завдяки нашим матеріалами ми можемо відновлювати всі існуючу види, реставрація акрилових, металевих, чавунних, стальних, бляшаних навіть мармурових та кварілових ванн на сьогодні цілком та повністю можлива.

Ви надаєте гарантію на проведені  роботи?

По правилам людської поведінки кожна людина повинна відповідати за зроблене. От і ми стараємось дотримуватись цього. Гарантію надаємо документальну з мокрою печаткою терміном дії на п’ять років.

Якщо Ви живете в місті Герца або в Герцаїнському районі звертайтесь до нас, наші майстри відновлять Вашу стару ванну і буде вам щастя.

(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію