Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

 1. Реставрація ванн
 2. Чернівці
 3. Реставрація Новодністровськ

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В НОВОДНІСТРОВСЬКУ ТА РАЙОНІ.

Вітаю Вас на нашому сайті. Зараз на ринку реставрації старих ванн представлено багато різних технологій наприклад: емалювання, наливна ванна рідким акрилом та акриловий вкладиш. Пропоную розглянути наливну акрилову ванну.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН НОВОДНІСТРОВСЬК

Що таке наливна ванна ?

Ванна наливна - цей вид реставрації прийшов до нас з Фінляндії, його ще іноді називають "фінська реставрація», «фінський акрил». Використовується для сталевих, чавунних або акрилових ванн. Також цю технологію називають рідкий акрил, стакріл. Даний вид відновлення емалі з'явився в країнах СНД в 2003 р.

Тенденції реставрації наливним способом.

Наливна ванна дала поштовх до нового виду реставрацій сантехнічних виробів. Раніше відновлення проводили методом емалювання ванни пензлем або пульвелізатором.  Такий вид поновлення, має масу негативних факторів: патьоки, розводи від кисті, тонкий шар дна і стінок, швидка втрата блиску, слабка ударостійкість.

Основний плюс наливного рідкого  акрилу.

Наливний вид відновлення старих ванн дозволяє прибрати нерівності дна (застій води) товщина дна виходить від 6мм до 1,5 см з ідеальним нахилом  до зливного отвору. Завдяки наливному способу нанесення матеріалу, шар емалі на стінках виробу  покривається 2-4 мм. без єдиного патьоку. Наливна ванна сяє чарівним блиском, термін служби її експлуатації складає 15-20 років.

Після відновлення ванна набуває наступні переваги:

 1.Технологія нанесення емалі методом наливу створює ідеально гладку поверхню.

 1. При дотику до її поверхні Ви відчуєте тепло.
 2. Ви не почуєте шуму від стікаючої води, тому що наливний акрил володіє звукопоглинальними властивостями.
 3. Мити акрилову наливну ванну легше, ніж звичайну. Досить використовувати рідкі миючі засоби. Це досягається тим, що на поверхні не буде пір, які є у виробів зі звичайним емальовані зсередини і затримують на них бруд, наліт.
 4. Колір сантехніки можна вибирати в будь-який гамі: бежевий, блакитний, зелений, рожевий і ще багато інших варіантів.
 5. Для відновлення ванн методом наливної акрилу не важливі розміри і форми сантехнічних виробів.
 6. І найважливіше - це тривалий термін експлуатації  акрилового покриття. При цьому ніякого спеціалізованого догляду.
 7. Для будь-якого господаря важливим, а деколи вирішальним фактором є те, що не потрібно демонтувати стару ванну. Вся робота проводиться протягом 3-4 годин.
 8. Швидке висихання акрилу дозволяє почати використання ванни в звичайному режимі вже через 1-2 дня. Цей час відрізняється в залежності від обраного складу.

 Мінуси наливної ванни і спосіб виправлення - полірування.

З недоліків, можна віднести тільки те, що поверхня боїться подряпин, однак акрил піддається поліруванню. Через 15-20 скажімо років, можна придбати дрібний наждачний папір, фібрового тканину і поліроль. Цим комплектом можна повернути первісний вигляд вашої сантехніки. Такий недолік можна віднести до позитивного фактору, тому що полірувати поверхню можна тільки з акрилу, інші емалі і покриття конструкцій такій процедурі не піддаються, а, отже, такий первісний блиск їм повернути не вийде.

Саме основне, що ціна послуги реставрація ванни в Новодністровcьку буде д декілька разів меншою ніж покупка нового агрегату і забере менше часу та нервів у господаря.

Ми відновлюємо старі ванни в домашніх умовах по технології наливна ванна рідким акрилом по всьому Новодністровському району. За доїзд доплачувати не потрібно.

Фінський акрил для реставраціїсталевих, чавунних або акрилових ванн в Новодністровську.

(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію