Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Чернівці
  3. Рестеврація Вижниця

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ВИЖНИЦЯ ТА РАЙОН

. Дозвольте представитись!  Компанія «РЕСТАВРАТОР» являється професійним виконавцем у сфері реставрації старих ванн в домашніх умовах по технологія наливна ванна наливним рідким акрилом. Досвіду більше десяти років, 15-професійних майстрів на фірмі з робочим стажем більше п’яти років.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

 

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ВИЖНИЦЯ

Реставрація старих ванн в домашніх умовах на сьогоднішній день являється дуже потрібною населенню. Старі радянські ванни м’яко кажучи вже відслужили своє і впевнено створюють візуальні  проблеми своїм господаркам. Погодьтесь, який би крутий ремонт не був в ванній кімнаті зовнішній вигляд головного атрибуту( ванни ) на першому місті. Багато хто хоче зробити заміну старого агрегату на новий, але з певних причин не роблять цього бо чітко розуміють складність процесу. В цій статті я постараюсь дати відповіді на найбільш часті запитання, що стосуються відновлення ванн.

 

Як проходить реставрація старої ванни?

Емалювання проходить в дома у замовника без демонтажу старого агрегату. Без пилу шуму та не приємних запахів. Робота займає від двох до трьох годин це залежить стану старого агрегату та розміру. Спочатку проводиться механічна обробка поверхні, миття, нанесення знежирюю чого складу, просушування, обклейка по периметру, нанесення акрилу.

 

Який рідкий акрил сьогодні найнадійніший?

Якщо звернутись до продвинутих і сучасних фірм по ремонту сантехніки то всі в один голос скажуть, що це рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ. Цей матеріал являється новою розробкою німецьких вчених і включає в себе НАНО-ТЕХНОЛОГІЇ. Нано частинки глибоко проникають в попередньо підготовлену поверхню старої ванни і надійно там закріплюються створюючи цим монолітне, міцне,  бездоганно блискуче акрилове покриття термін служби якого більше десяти років.

 

Яка ціна відновлення?

Ціна нашої послуги на сьогоднішній день питання не однозначне ! Напряму все залежить від курсових коливань. Але з твердістю Вам можу з казати, це буде раз так в сім дешевше ніж покупка нового агрегату. І не потрібно буде платити ще за демонтажні та монтажні послуги майстра. Бонусом до зекономлених грошей є ще збережений час та Ваші нерви.

 

Які ванни реставруються?

Сучасна технологія емалювання дозволяє відновити будь яку ванну, чи то акрилову, металеву, чавунну навіть мармурову та кварілову. Також можна реставрувати агрегат з наскрізними дірками або заробляти відколи.

Шановний читачу якщо у Вас виникли запитання телефонуйте нам і надамо максимально компетентну відповідь. На нашому сайті ви можете глянути фото, відео наших робіт, а також прочитати відгуки наших задоволених клієнтів.

(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію