Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Чернівці
  3. Реставрація в Хотині

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В ХОТИНІ ТА РАЙОНІ

Емалювання ванни на заводі не завжди відповідає вимогам сучасних споживачів. У Радянському Союзі єдиним побажанням клієнта було, щоб ванна просто була, будь-яка. На гладкість поверхні ніхто не звертав уваги. Та й клієнтів в сьогоднішньому розумінні не існувало. Населення мало знеособлений характер і мало значення тільки кількість однотипних ванн на тисячу чоловік.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ХОТИН.

Важко собі було тоді уявити, що хтось причепиться до калюжі в ванні. Ну і що, що крива і з дрібними дірочками, зате є. У таку ванну кваліфікований інженер міг чайником і наливати гарячу воду і розслабитися, задумавшись про нелегку долю американських рабів капіталізму в місті-експлуататора Детройті.

Емалювання ванни - нанесення як би Словенської епоксидної фарби на поверхню реставрується ванни пензлем, валиком або пульверизатором. До речі, наливної акрилу Словенського  виробника не існує (принаймні, його ніхто не бачив на власні очі). Всі матеріали виробляються в Росії крім акрилу Екстра-лайт він доречі  продається в країнах Європи і Канаді і виробляється в Німеччині.

Емалювання ванни акрилом в місті Хотин.

З настанням капіталізму у нас змінилися побажання до якості. Тепер інженера ніякими пряниками не затягнути в таку ванну. Потрібно емалювання ванни. Якість емалювання ванни наливним рідким акрилом Екстра-лайт задовольнять будь-якого клієнта. А як ми перетворюємо радянський чавунний і сталевий ваннопром, так це взагалі чудо.

Емалювання ванни робиться двома основними способами. Можна або пофарбувати, або налити. Фарбування робиться найчастіше епоксидними фарбами, що супроводжується нестерпним запахом і  низькою якістю. Емалювання ванни наливним методом якісніше і красивіше. Буває наливна емаль на основі акрилової або на епоксидної основи.  Ми користуємося матеріалами тільки на акриловій основі. За якістю наша ванна за всіма показниками краще магазинних.

Підготовка старої ванни відбувається за допомогою води і наждачного паперу. Змивається і зчищається весь жир і бруд. До чистої і підготовленої ванні акрил прилипає так, що вже віддерти його не вийде.

На ринку існує значний розкид цін на емалювання ванн. Від 350 грн. до 1200 грн. і дорожче. За 350 грн. можливе емалювання методом пофарбувати пензликом. Близько 1500 грн. і дорожче коштує зробити ванну наливним методом. Дешевше можна зробити, заощадивши на матеріалах. На жаль, дуже не якісне є  емалювання ванн балончиком. Виробники такої фарби нічого не тямлять в емалюванні ванн. А може, і розуміють, але свідомо вводять наївних покупців в оману.

З таким успіхом можна було б продавати чудові серветки для реставрації ванн або пластилін. Вони не працюють. Фарба з балончика рішуче не бажає триматися на ванні. Прилипає до всього: до дзеркала, до підлоги, до дверей, плитці, але не до ванни. Якщо ви бажаєте відновити емалеве покриття ванни, то читайте статтю «Реставрація ванни акрилом».

Якщо ви проживаєте в місті Хотин або Хотинському районі і Вам потрібна послуга реставрація ванн, сміливо звертайтесь до нас ми усе зробимо.

Реставрація Чернівці
(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію