Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Чернівці
  3. Реставрація Новоселеця

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В НОВОСЕЛЕЦІ ТА РАЙОНІ

Реставрувати, чи ні ось в чому питання. Впевнений, що з цим питанням стикалось багато наших читачів. Спершу дозвольте представитись компанія «РЕСТАВРАТОР» це група професіоналів в сфері реставрації ванн в домашніх умовах за новітньою технологією наливна ванна «рідким акрилом» ЕКСТРА-ЛАЙТ. Ремонтом ванн займаємось вже більше десяти років, штат працівників більше 15 чоловік. В кожного не менше п’яти років робочого досвіду у цій сфері. В цій статті ми постараємось дати відповіді на всі часті запитання для того, що у вас сформувалась правильна уява про цю послугу.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН НОВОСЕЛИЦЯ.

Який рідкий акрил сьогодні найкращий?

Складно говорити що краще, а що гірше! Але якби на ринку матеріалів по реставрації ванн було би щось краще  ніж рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ то ми напевно це би використовували. Так як ми завжди працювали найякіснішими матеріалам іншої хорошої альтернативи зараз не існує. Сучасна технологія розробки даного рідкого арилу дозволила німецьким вченим довести молекулу акрилу до розміру нано- частинки, а це в свою чергу створило супер адгезію молекул из поверхнею, що забезпечує високу надійність та стійкість покриття та візуальний 3D-ЕФЕКТ. Екстра лайт- це перший нано-акрил, шедевр лако-фарбувального виробництва.

 

Якою буде ціна реставрації ванни?

Фактор росту чи зниження ціни прямопропорційно залежить від курсовх коливань в країні. Тому остаточну ціну уточнюйте в менеджера по телефону. Запевняю Вас ціна буде в десятки разів меншою, а ніж покупка та встановлення старого агрегату.

 

Які ванни Ви реставруєте?

Дякуючи сучасній технології реставрації ванн в домашніх умовах, рідким акрилом,  можна реставрувати будь яку ванну, чавунну, металеву, акрилову, кварілову та навіть мармурову. Кожен вид відновлення має свою специфіку, але в основному все робиться однаково!

 

Як проходить відновлення?

Емалювання старої сантехніки проходить в домашніх умовах в зручний для вас час. Фізична частина роботи ( час який затрачає майстер ) триває від 2-х до 3-х годин. Потім є таке поняття як термін висихання матеріалу ( хімічний процес а який впливає температура), під час полімерезації  ванну не можна  використовувати по призначенню. Рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ  на відміну матеріалів конкурентів полімеризується всього 16-ти до 20-годин. Після того можна експлуатувати нову поверхню.

 

Як доглядати за відновленою ванною?

Догляд дуже простий. Не використовуйте кислотні засоби догляду та миття поверхні, уникайте будь-яких механічних пошкоджень, не заливайте в середину крутий кип’яток. В основному догляд такий як за акриловою ванною!

 

Ви надаєте гарантію на проведену роботу?

По завершенню роботи майстер заключить з  Вами договір про надані послуги. Термі гарантійного обслуговування 5-років. Зауважте при покупці нової ванни продавці і одного дня гарантії не надають.

Дякую Вам за уваго до нашого скромного інтернет ресурсу. Якщо залишились питання звертайтесь ми взмозі якісно вирішити проблему з вашою ванною!

 

Реставрація Чернівці
(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію