Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Чернівці
  3. Реставрація Вашківці

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В ВАШКІВЦЯХ ТА РАЙОНІ

Ні що не вічне в цьому світі це стосується і ванни. Пройшов час і Ваша новенька ванна постаріла, вже немає того парадного блиску та гарного глянцю поверхні. Ванна стала жовтою, шуршавою, на дні з’явились тріщинки в вигляді павутинки. Що робити в такому випадку? Кожен господар знає відповідь на це запитання. Стару ванну можна просто відремонтувати! Ремонт та реставрація старих ванн в домашніх умовах являється вузько профільною послугою компанії «РЕСТАВРАТОР» , яка являється професійним виконавцем у цій сфері. Ми реставруємо ванни по технології «наливна ванна» рідким наливним акрилом. Найчастіше наші клієнти задають нам та запитання. Постараємось коротко на них відповісти.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ВАШКІВЦІ.

Який акрил для реставрації ванн найкращий?

Це просте запитання і відповідь на нього очевидна, це рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ. Німецьким вченим вдалось створити найкращий наливний NANO акрил для відновлення старих ванн. Використовуючи передові технології, а саме технологію нано частинок був розроблений цей дивовижний продукт. Всім давно відомо, навіть дітям в школі, що чим менший розмір молекули тим більше їх може поміститись на якійсь певній площі, а чим їх більше тим виникає більше точок кріплення так створилась супер адегезія. Данним матеріалом легко працювати він легко розтікається і не залишає по собі підтьоків та нерівностей, гарно маскує відколи на поверхні. Має підвищений степінь хім-стійкості та стійкий до царапин. Це все безперечно виділяє його на фоні інших матеріалів для відновлення.

 

Якою буде вартість Ваших послуг?

Ціна емалювання питання не стабільне на сьогоднішній день. Пов’язано це впершу чергу з валютними коливаннями. Також танні ціни відіграє роль розмір ванни та її стан. Остаточну ціну Вам озвучать наші менеджери в день замовлення послуги.

 

Чи можна реставрувати чавунну чи металеву ванну?

Відновленню підлягають любі агрегати,  металеві та акрилові ванни реставруються найкраще трохи гірше мармурові, кварілові та ванни з штучного каменю.

 

 Як потім доглядати за ванною?

Догляд дуже простий, такий як за акріловими ваннами.  Мити потрібно безкислотними засобами, уникати механічних пошкоджень, не заливати в середину крутий окріп.

 

Чи варто робити емалювання?

Емалювання ванн е застарілий вид реставрації ( так званий дідівський метод). Найкращий вид це «наливна ванна»

Якщо у Вас виникла потреба в нашій послузі сміливо звертайтесь до нас. Займаючись реставрацією вже більше десяти років шляхом проб та помилок ми змогли створити свою унікальну та не повторну технологію відновлення. Наші фахівці це люди з не менш ніж пятирічним робочим досвідом. Якщо Ви проживаєте в Вашківцях чи районі замовляйте реставрацію у нас. Ми робимо якісно, надійно та швидко!

(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію