Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Чернівці
  3. Реставрація Сокиряни

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СОКИРЯНИ

Сучасна реставрація старих ванн в домашніх умовах рідким наливним акрилом  стрімко набирає оберту і стає все більш потрібною людям.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В СОКИРЯНАХ.

Як ми реставруємо ванну в Сокирянах?

Спочатку клієнт дзвонить нам по телефону. Від нього ми дізнаємося, якого розміру ванна. На момент написання статті ціна за ванну 150 см була 1600 грн. На вартість у нас впливає тільки довжина ванни. Деякі реставратори встановлюють ціну в залежності від суб'єктивного сприйняття, від клієнта, стану ванни. Наприклад, за ванну, пофарбовану раніше, беруть грошей більше, обґрунтовуючи це складністю зняття старого покриття. У цьому немає обов'язкових правил, кожен діє так, як вважає правильним. У нашому випадку, ціна відома заздалегідь, вона не виросте, що б не сталося. Це, на наш погляд, більш зрозуміла і зручна позиція для клієнта, нашим замовникам подобається такий підхід. Ми - єдині на ринку, хто заздалегідь повідомляє кінцеву суму.

Деякі замовники пропонують прийти подивитися на ванну заздалегідь, так би мовити, оцінити фронт робіт. Нам немає потреби їхати заздалегідь, оскільки всі ванни стандартні. Приїжджаємо і відразу робимо.

Найпростіша ванна - стоїть окремо, під'єднана пластиковим новим зливом, укріплена на ніжках, що має вільний доступ внизу, що знаходиться в теплому приміщенні, в якому не буває конденсату.

Найскладніша ванна - вмурована в стіну, що має старий пліснявий пластиковий куточок, з чавунним радянським зливом, старою каналізацією, без доступу в низ, наглухо закладена плиткою, пофарбована кілька років тому.

Уявімо, що ванна складна. Спочатку роблять доступ до сифона. Тут може бути пил і шум. Якщо заздалегідь не подбали про це, то вибивання отвору займає деякий час. Це робиться швидко і піднятий пил моментально зникає під час миття ванни.

Стару фарбу ми знімаємо механічно, користуючись ручним інструментом: шпатель, викрутка, наждачний папір, стамеска, дриль, будівельний фен.

 

Після зняття фарби починається підготовка ванни до нанесення акрилу Екстра-лайт. Якщо сказати коротко, то все робиться за допомогою водопровідної води, харчової соди і наждачного паперу. Треба якомога ретельніше позбутися слідів роботи болгаркою, від жиру, бруду і нальоту.

Перед сушінням і заливанням рідкого акрилу ми знімаємо сифон. Чавунний або бронзовий слив вибивається зубилом і молотком. Після реставрації, коли рідкий акрил застигне, купити сифон в Сокирянах  можна на центральному ринку, в будівельному магазині, в Епіцентрі. Ціни варіюються від 80 грн, до божевільних тисяч за твори сантехнічного мистецтва. Зазвичай все сифони працюють однаково довго, незалежно від ціни.

Суху ванну зі знятим зливом обкладають з усіх боків газетами, щоб не вимазати підлогу і плитку.

Результат готової роботи вражає бездоганністю, рідкісний клієнт очікує настільки гарного результату, крім тих, кому це порекомендували знайомі.

Замовити реставрацію ванни в Сокирянах можна зайшовши в розділ замовлень, зателефонувавши по телефону, відправивши лист на електронну пошту.

Нашим працівникам подобається працювати рідким акрилом фірми Екстра-лайт. Також нам відомі такі торгові марки: Стакріл, Екованна, Ярлі, Фіннакріл, Пластол.

(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію