Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Чернівці
  3. Реставрація Кіцмань

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В КІЦМАНІ ТА РАЙОНІ

Спеціалізація компанії «РЕСТАВРАТОР» це Ремонт та реставрація старих ванн без демонтажу  в домашніх умовах. Наша компанія вже більше 10-років  надає цю послугу на території  Кіцманського району. За цей час шляхом проб та помилок ми розробили свою унікальну методику відновлення ванн та довели її до ідеалу. Технологія «наливна ванна» рідким акрилом безперечно є найкращим видом реставрації старих ванн. Колектив нашої організації на данний момент начисляє 15-ть професійних майстрів з не менш ніж 5-ти річним робочим досвідом. Що таке реставрація ванн коли і для чого це потрібно Виз можете прочитати нижче.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН КІЦМАНЬ.

Який акрил для відновлення ванни найкращий?

Для тих хто займається емалюванням ванн давно вже не секрет, що найкращим матеріалом як був так і є і надіємся буде, є наливний нано акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ,  80% реставраторів використовують його у своїй роботі. Це рідкий акрил німецького виробництва. При виробництві матеріалу були задіяні сучасні НАНО технології. Нано частинки мають підвищену здатність до адгезії, вони просто зливаються з старою поверхнею утворюючи твердий монолітний шар.  Властивості цього продукту просто вражають. Легкість та простота в роботі, матеріал 100% повторює контур Вашої старої ванни, а ті місця де були відколи емалі просто зникають з поверхні! Відновлення ванни цим матеріалом просто задоволення.

 

Яка ціна ремонту ванни?

Ціна на сьогоднішній день поняття абстрактне, все залежить від курсу долара і ще деяких чинників. Тому остаточну ціну можна взнати в менеджера по телефону. Можу твердо Вас запевнити, реставрація ванни на багато дешевше та вигідніше ніж покупка нової.

 

Які види ванн піддаються відновленню?

Реставрація чавунних, акрилових, металевих, кварілових, мармурових та навіть ванн з штучного каменю сьогодні повністю можлива. Хай навіть вона вся вкрита скрізними дірками це не є проти показ для відновлення.

 

Як проходить реставрація?

В телефонному режимі оформляєте заявку на роботу, з диспетчером узгоджуєте день та годину виконання роботи. В зазначений Вами час приходить реставратор та береться за роботу. Робота займає дві три годинки потім матеріал полімерезується на протязі 16-ти годин.

 

Які гарантії на роботу?

Гарантія 5-ть років ! Довговічність покриття більше десяти років. Заключається двох сторонній договір між замовником та виконавцем, завіряється мокрою печаткою.

Якщо у Вас є запитання телефонуйте. Формуємо дилерські мережі в різних регіонах, проводимо навчання майстрів!

(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію