Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Чернівці
  3. Реставрація Заставна

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В ЗАСТАВНІЙ ТА РАЙОНІ.

Багато господарів просто мріють замінити свою стару потускнівшу ванну на новенький красивий сучасний агрегат. Але є декілька факторів які зупиняють виконання такого ремонту. Мало хто хоче робити демонтаж старої сантехніки, такі кроки тягнуть за собою масу проблем аж до капітального ремонту у всій ванній кімнаті, а ще враховуючи дороговизну такої процедури то взагалі відпадає бажання це робити. Компанія «РЕСТАВРАТОР» спеціально створена для вирішення цих проблем. Ми займаємось реставрацією старих ванн в домашніх умовах по технології «наливна ванн» рідким акрилом. Досвіду в нас в цій справі вже більше десяти років. Спробуємо тут відповісти на найчастіші запитання від клієнтів.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЗАСТАВНА.

Який матеріал сьогодні найкращий?

Найкращим матеріалом для реставрації ванн безперечно є рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ. Про це можна спитати в любого майстра. Та й в інтернеті є повно інформації. Переваги цього матеріалу очевидні, простота в роботі, відсутність неприємного запаху, високий степінь надійності, стійкість до механічних пошкоджень та короткий термін висихання роблять цей продукт неповторним на сьогоднішній день. Складові матеріалу купляються в Німеччині, це матеріал європейської якості. Це перший в своєму роді NANO акрил. Технологи використали нано технологію при створені матеріалу. Нано частинки акрилу мають підвищену адгезію що в сто разів більше ніж в простих акрилів. Ця властивість забезпечує матеріалу термін служби більше двадцяти років.

 

Яка ціна реставрації ванни?

Ціна на сьогоднішній ь поняття більш абстрактне ніж точне. Ціну формує курс долара, розмір старої ванни, вид реставрації і ряд інших факторів. Остаточну ціну на послугу уточнюйте в менеджера по телефону.

 

Як відбувається відновлення?

Емалювання та відновлення відбувається в домашніх мовах. Спочатку потрібно зробити замовлення і обговорити день та годину почутку робіт. В домовлений час приходить майстер. На роботу йде в середньому дві три годинки потім матеріал полімеризується 16 годин це час не можна використовувати ванну по призначенню. На все про все де одна доба і Ваша Ванна як нова.

 

Які ванни можна реставрувати?

Реставрації підлягають будь які типи агрегатів, чавунні, акрилові, металеві, стальні, бляшані, кварілові, мармурові та ванни з тучного каменю. Навіть наявність наскрізних дірок та тріщин на поверхні не являєтьсь проти показом для відновлення.

 

Які гарантії довговічності?

Гарантія на виконані нами роботи 5-років, а матеріал прослужить більше десяти при правильному і належному догляді. По завершенню заклечається договір між виконавцем та замовником який завіряється мокрою печаткою, а також видається чек на проведені роботи.

Якщо у Вас виникла потреба в реставрації і Ви вагаєтесь робити чи ні телефонуйте до нас і ми розвіємо сумніви. В цій справі важлива не ціна, а хто і чим будуть вам відновлювати ванну. На нашому сайті є можливість подивитись фото робіт і прочитати відгуки наших задоволених клієнтів!

(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію