Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Чернівці
  3. Реставрація Строжинці

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В СТРОЖИНЦІ ТА РАЙОНІ.

Зараз на дворі 21 століття, вік науково- технічного прогресу і різного роду відкриттів. За рахунок цього зовсім не давно і зявилась послуга реставрація старих ванн в домашніх умовах рідким наливним акрилом ЕКСТРА-ЛАЙТ.

Реставрація ванн в Чернівцях та області Реставрація ванн

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СТРОЖИНЕЦЬ.

Як проходить реставрація ванн акрилом?

Самою основною перевагою відновлення є відсутність потреби демонтажу старого агрегату в деяких випадках можна навіть не знімати стару обв’язку ванни, але це не бажано. Вся робота проводиться в домашніх умовах. Спочатку майстер проводить механічну обробку старого покриття, потім миє, знежирює, висушує з допомогою будівельного фену, обклеює бортик та застеляє підлогу газетами ( це для того щоб матеріал не повимазував плиточку), потім розводить матеріал і наносить методом наливу.

 

Який рідкий акрил на сьогоднішній день найкращий?

Безперечно найкращим наливним акрилом для відновлення старих ванн в домашніх умовах сьогодні є рідкий акрил  ЕКСТРА-ЛАЙТ. Матеріал має скорочений термін висихання ( всього навсьго 16 годин), володіє підвищеним опором до впливу хімічних речовин, а також сильним опором до механічних пошкоджень. А основною перевагою є відсутність пожовтіння з роками та втрата блиску поверхні. Якби на сьогоднішній день зявився кращий акрил то ми би використовували його !

 

Якою буде ціна реставрації?

Ціна на відновлення на  багато менша, аніж покупка нового агрегату. На момент написання цієї статті вартість складає 1600 гривень  в незалежності від розміру сантехніки. Враховуючи вартість покупки нової ванни, а ще ціну монтажу нової та демонтажу старої, а ще потрачені нерви та час то це взагалі дуже вигідно. Остаточну ціну емалювання відіграє кур долара на момент замовлення.

 

Які ванни піддаються реставрації?

Сучасна технологія дозволяє реставрувати будь який ти старої ванни, реставрація сталевих, чавунних, бляшаних та акрилових ванн сьогодні цілком можлива. Також можна реставрувати ванни з мармуру та кварилу.

 

Ви надаєте гарантію на реставрацію?

Наша компанія відноситься серйозно до своєї роботи. По завершенню процедури майстер видає замовнику гарантійни талон в формі двух стороннього договору, який завірений мокрою печаткою. Термін гарантії п’ять років, а довговічність служби акрилу більше десяти. Доречі при покупці нового агрегату Вам навіть один рік гарантії ніхто не дасть !

Шановний читачу якщо Ви проживаєте в місті Строжинець або в Строжинецькому районі і Вам потрібно реставрувати стару ванну звертайтесь до нас. Ми займаємось реставрацією ванн вже більше 10 – років і шляхом проб та помилок вдосконалили нашу технологію до ідеалу.

На нашому сайті Ви маєте змогу прочитати відгуки про нашу роботу, глянути відео та подивитись фото наших робіт. За доїзд в будь яку точку райну доплачувати не потрібно все включено в ціну !

Реставрація Львів
(2017-01-31) Реставрація ванн Чернівці
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію